Hakkımızda

Hakkımızda

SINOP GULERYUZ

Şirketimiz 2001 yılında inşaat mühendisliği ve taahhüt faaliyetleri ile hizmet vermeye başlamıştır. Geçen süre içinde  yurt genelinde okul,yurt,lojman, idari bina, üniversite binası, gençlik merkezleri, spor salonları gibi birçok kamu projesinin tüm uygulama(mimari-statik-tesisat vs.) projelerine imzasını atan firmamız, özel sektörde de yüzlerce projeye deneyimini katmıştır.

Kamu projelerinde yapım işi de üstlenen firmamız edindiği bilgi ve birikimi özel sektöre taşıyarak birçok yapıyı inşaa etmiş olup, halen yeni projelerle müşterilerini ev sahibi yapmaktadır.

2007 yılında kurumsal kimlik edinen firmamız, 2011 yılında Yapı Malzemesi laboratuvar hizmeti sunmaya başlamış olup, birçok müteahhit firmaya ve yapı denetim firmasına hizmet vermektedir. Özel sektörden gelen Riskli Yapı Analiz tekliflerine de cevap veren firmamız, birçok yapının Deprem Dayanıklılık Raporlarına imza atmıştır.

2012 yılından beri yürütmekte olduğumuz inşaat malzemesi perakende satışı ile tüm müşterilerimize iyi fiyat ve kalite avantajı sunmaya devam etmektedir. Sektördeki gelişmelere ve yeniliklere açık vizyonumuzla, müşterilerimizin ihtiyaçlarını birleştiren firmamız bu alanda da her geçen gün büyümektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana, Sermaye Piyasası Kurulu denetiminde birçok banka ve kuruluşa değerleme hizmeti sunan firmamız, çözüm ortaklarının yarattığı sinerji ile, yurt genelinde tüm gayrimenkul alım satım hizmetlerine rehberlik etmektedir.

Geleceğe olan inancımız, çalışma azmimiz, edindiğimiz birikim ve müşterilerimizin memnuniyetinin büyüttüğü özgüvenimiz sayesinde, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin mutluluğunu en önemli önceliğine alan firmamız birçok yeni projeyle büyümeye devam etmektedir. 

Firma Adı                : GÜLERYÜZ Müh.Mim.İnş.Taah.G.D.Mad.Lab.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.

Adresi                      : Kefevi Mh. Harmanyeri Sk. No:3B Merkez/Sinop

Mersis no                 : 0419049362000019

Tic.Sicil No               : 1337-Sinop

Vergi No                   : Sinop vd. 4190493620

Şirket Ortakları         : Osman Güleryüz

İletişim Bilgileri         :0368 260 10 70 - 0533 779 24 99  guleryuzmuh@hotmail.com